• آغاز فرایند صحت سنجی شماره موبایل در سامانه آموزشیار
  • 9 دی
  • ثبت نام بدون آزمون 992
  • شهید سلیمانی2
  • شهید سلیمانی

 

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجن، این واحد دانشگاهی در بیانیه ای از مردم شریف ایران، جهت شرکت در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن‌ دعوت به عمل آورد.

 

در متن این بیانیه آمده است:

 

۲۲ بهمن ۵۷ به‎ عنوان نصرت قطعی ملت ايران در برابر رژيم طاغوت، نتيجه ايمان راسخ، راهنمای خبير و صادق، همراه با عمل مؤمنانه و استقامت عزت‌مندانه مردم بود. مردمی که در راه دفاع از پرچم برافراشته مبارزه عليه رژيم ستمشاهی‌، خالصانه دل در گرو يک فقيه بصير، آگاه به کتاب و سنت و بريده از مطامع مادی نهادند.

پيام رهایی‌بخش و روشن اسلام عزيز که در پی پيروزی شکوهمند انقلاب اسلامي از سوی امام خمينی(ره) و ملت بزرگ ايران به جهانيان عرضه شد، روح کرامت و عزت در انسان‌ها و ملت‌ها را برانگيخت و در عين حال مستکبران و سرسلسله آن‎ها شيطان بزرگ، آمريکای جنايتکار را به وحشت انداخت و آتش کينه ايرانيان مسلمان را در دل آنان مشتعل ساخت.

دشمنانی که خشم‎شان همواره مانع شناخت ملت فداکار ايران است از همان صبحدم استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی تا همين امروز، عزت ملت را هدف قرار دادند و به هر ترفند و اقدام و خباثتی متوسل شدند تا مردم انقلابی را وادار کنند دست تسليم بالا آورده و از آرمان‎های خود بازگردند. اما اين آرزوی باطل به فضل الهی محقق نشده و در آينده نيز اتفاق نخواهد افتاد چرا که خدا وعده داده است «وَكانَ حَقًّا عَلَينا نَصرُ المُؤمِنينَ» (سوره مبارکه روم، آیه ۴۷)

امروز و در آستانه 42سالگی انقلاب اسلامی ايران، به رغم مشکلات تحميلی و برخی کم کاری‌ها و غفلت‌های داخلی، ملت رشيد ايران هم‎چون گذشته از دشمن غافل نخواهد شد و در جشن پيروزی انقلاب، هوشمندانه پاسخ گردنکشی‌ها، اهانت‎ها و گستاخی‎های او را خواهد داد.

 

ریاست، استادان، کارکنان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجن در آستانه فرارسيدن سالروز پيروزی انقلاب اسلامی، همگام با ساير اقشار مردم ايران، بانگ وحدت‌بخش الله‌اکبر سر می‌دهند و با دعوت از همگان برای حضور در راهپيمايی پرشکوه و دشمن شکن ۲۲ بهمن، عهد می‎بندند که با تبعيت از رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آيت‌الله العظمی خامنه ‎ای (مدظله العالی) و پاسداشت راه امام و شهيدان با تمام توان در راه تحقق آرمان‎ها و اهداف انقلاب اسلامی گام بردارند.

تماس با ما

دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجن
آدرس: استان چهارمحال و بختیاری - بروجن، کیلومتر 2 جاده بروجن - مبارکه، روبروی شهرک صنعتی

کدپستی  :      98555 - 88718
صندوق پستی: 141 - 88715

 تلفن : 03834223812
  نمابر:03834229220

ارتباط با ما:info@iauboroujen.ac.ir

Template Design:Dima Group