• دانشگاه مدرن و جدید

 به آگاهی می رساند معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی ششمین جشنواره علمی، پژوهشی و فناوری فرهیختگان دانشگاه را به مانند سالهای گذشته در بین اعضای هیئت علمی و دانشجویان خود برگزار می کند. لذا مستدعیست مستندات خود را مطابق دستورالعمل جشنواره که در زیر آورده شده است حداکثر تا تاریخ 24 تیر تحویل دفتر پژوهشی واحد نمایید.

 

 

دریافت دستور العمل جشنواره فرهیختگان(کلیک نمایید)

 «برگزاری سومین همایش آخرین دستاوردهای علمی در حوزه مهندسی کامپیوتر، پردازش نرم و تکنولوژی های نوین پردازشی در

دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجن»

 


به گزارش خبرنگار آنا از بروجن، سومین کنفرانس آخرین دستاوردهای علمی در حوزه مهندسی کامپیوتر، پردازش نرم و تکنولوژی های نوین پردازشی با حضور استادان، پژوهشگران، دانشجویان و علاقه مندان به حوزه کامپیوتر در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجن برگزار شد.
رئیس واحد بروجن در آیین افتتاحیه این مراسم ضمن ابراز خرسندی از میزبانی پژوهشگران و دانشجویان حاضر در همایش گفت:« نوآوری عامل پیشرفت کشورهای توسعه یافته و عامل حسرت کشورهای در حال توسعه می باشد».
دکتر احمد بهرامی با بیان اینکه که امروزه فناوری نقش اساسی در بهبود زندگی مردم ایفا می نماید افزود: «استفاده از نظریات و تخصص جامعه نخبگان دانشگاهی و صنعتی برای برنامه ریزی جهت تقویت چرخه صنعت و تولیدات در زمینه های مختلف علوم ، مهندسی و بکارگیری یافته های جدید جهت بومی سازی و بکارگیری تکنولوژی های نوین مهندسی در جهان یک نیاز مهم می باشد».
وی عنوان داشت: « امروزه ضرورت توجه به وجود عناصر کاربردی در علوم و مهندسی می تواند حتی پایه های تولید ناخالص ملی برای عرصه صادرات پایدار به کشورهای منطقه و جهان تلقی گردد لذا تقویت هرچه بیشتر تکنولوژی در علوم و مهندسی و توسعه آن موجبات باروری و خودباوری مردم یک کشور را نوعاً افزایش داده و آنرا به یک کشور مهم در جهان تبدیل می نماید».
دکتر تقی جاودانی دبیر همایش نیز در حاشیه¬ی این برنامه گفت کنفرانس آخرین دستاوردهای علمی در حوزه مهندسی کامپیوتر ،پردازش نرم و تکنولوژی های نوین پردازشی سومین کنفرانس تخصصی است که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجن برگزار می گردد. این کنفرانس فرصتی مناسب را برای محققین و متخصصین در حوزه های مختلف کامپیوتر و فناوری اطلاعات فراهم نمود تا بتوانند آخرین تحقیقات خود را عرضه نموده و از دستاوردهای علمی دیگر محققین بهره گیری نمایند..
وی گفت بیش از 110 مقاله از سراسر کشور به دبیرخانه کنفرانس رسید که از این تعداد 41 مقاله پذیرفته شده که 8 مقاله آن بصورت سخنرانی و مابقی بصورت پوستر ارائه شد.
عضو هیات علمی کامپیوتر واحد بروجن افزود: این مقالات در 4 محور مهندسی نرم افزار، هوش مصنوعی، معماری کامپیوتر و فناوری اطلاعات مورد داوری و ارزیابی استادان و متخصصین این رشته قرار گرفته و برای ارائه یا پوستر به دبیرخانه معرفی شدند.
جاودانی افزود این همایش تحت حمایت پایگاه سیویلیکا و پایگاه استنادی علوم جهان اسلام قرار دارد و تمامی مقالات پذیرفته شده در پایگاه سیویلیکا و کنسرسیوم محتوای ملی نمایه می شوند.
به گزارش خبرنگار آنا مقالاتی که به صورت سخنرانی بودند پس از رائه مورد ارزیابی قرار گرفته و از نفرات برتر تقدیر شد.

آغاز انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجن
شماره تماس: 09130588200

آمار سایت

کاربران
6
مطالب
12
نمایش تعداد مطالب
1239

تماس با ما

دانشگاه آزاد اسلامی بروجن
آدرس : استان چهارمحال و بختیاری،بروجن، کیلومتر 2 جاده مبارکه
کدپستی  :          تلفن :  34223812
نمابر:34229220  
ارتباط با ما:info@iauboroujen.ac.ir

Template Design:Dima Group