• عروج ملکوتی امام بر مسلمین تسلیت باد
  • سامانه مبدا
  • lmsmap

ثبت نام کاردانی و کارشناسی در نیمسال دوم سال تحصیلی 99-98 تا 18 بهمن ماه تمدید شد
جهت ثبت نام به دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجن اداره آموزش مراجعه فرمایید

ثبت نام کاردانی و کارشناسی در نیمسال بهمن 99-98 با مراجعه به دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجن

 

پیام تسلیت دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجن به مناسبت سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) و قیام 15 خرداد

 

چهاردهم خردادماه، یادآور عروج ملکوتی بزرگ مردی از تبار نور است که بر بلندای تاریخ سرود فتح و ظفر سر داد و امید را در دل ستم دیدگان خسته از ظلم و استعمار روشن کرد و آزادی و آزادگی را معنایی تازه بخشید؛ روزی که ملت بزرگ ایران و حتی مستضعفان و آزادگان دنیا در فراق محبوب خود صاحب عزا شدند.

امام خمینی(ره) آزادمردی بی مانند بود که فکر و اندیشه متعالی او و روش و منش الهی و پیامبرگونه اش چنان دنیای تشنه عدالت و حق خواهی را درهم نوردید که هنوز پس از گذشت چندین دهه کسی قادر به شناخت همه جانبه و عمیق شخصیت والای انسانی موحد و بصیر چون او نبوده است و نخواهد بود؛ و هرچه ارزش های اسلامی و انسانی توسعه می یابد، محققین و اندشمندان و پژوهشگران دشت معرفت و کمال به گوشه هایی از آن کانون پرتپش، بصیر، پویا و پرمعرفت پی می برند.

15 خرداد 1342 نیز نقطه عطفی در تاریخ مبارزات ملتی علیه استبداد و استعمار است که با نام و اندیشه و راه امام خمینی رحمه الله علیه پیوندی از یاد نرفتی دارد.

امروز به برکت حرکت عظیم و انقلابی مردم در سال های حماسه و خروش که قیام خونین پانزدهم خرداد نقطه آغازین آن بود، همه ما مردم کشور وارث خون شهدای بزرگواری هستیم که با اعتقاد خود، گام در راه مبارزه و جهاد نهادند و بر همه ماست به عنوان رهروان طریق متعالی حضرت امام(ره) در جهت ترویج فرهنگ انقلاب و امام تلاش کنیم.

 

ریاست، استادان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجن، سالگرد رحلت جانگداز حضرت امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و شهادت یاران ایشان در فاجعه قیام خونین 15 خرداد 1342 را به عموم مردم شریف تسلیت و تعزیت عرض نموده و امیدواریم با پاسداری از آرمانهای والای بنیانگذار جمهوری اسلامی و ادامه دادن راه شهدای انقلاب، تحت لوای فرامین مقام معظم رهبری (حفظه الله) در جهت اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی و سرافرازی و سربلندی ایران عزیز اسلامی، بیش از پیش تلاش نمائیم.

 

                                                     روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجن

قابل توجه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجن

 

با عنایت به برگزاری امتحانات نیمسال دوم سال تحصیلی 99-98 از 24 خرداد ماه و لزوم دریافت کارت ورود به جلسه آزمون، نسبت به تسویه حساب شهریه خود (حداکثر تا 21 خرداد ماه) با امور مالی واحد اقدام نموده و کارت آزمون خود را اخذ فرمایید.

 

لازم بذکر است جهت احترام به حقوق دیگران با توجه به همه گیری بیماری کرونا و جلوگیری از ازدحام دانشجویان، از موکول کردن آن به روزهای امتحان اکیدا خوددرای نمایید.

 

                                                     روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجن

قابل توجه اساتید و دانشجویان گرامی

شروع کلاسهای درسی دانشگاه ازاد بروجن بصورت مجازی از 19 اسفند با مراجعه به ادرس:


Lmsmap.iauec.ac.ir

 

زمان ارایه دروس: مطابق برنامه درسی و طبق انتخاب واحد می باشد.

تماس با ما

دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجن
آدرس: استان چهارمحال و بختیاری - بروجن، کیلومتر 2 جاده بروجن - مبارکه، روبروی شهرک صنعتی

کدپستی  :      98555 - 88718
صندوق پستی: 141 - 88715

 تلفن : 03834223812
  نمابر:03834229220

ارتباط با ما:info@iauboroujen.ac.ir

Template Design:Dima Group